Prosinec 2011

Zvýšit Návštěvnost

27. prosince 2011 v 14:17
Vyhledávače hodnotí autoritu www stránky dle toho, jaký počet jiných webových stránek na naší www stránku odkazuje. Nezanedbatelnou úlohu má též tématická spřízněnost textu obklopujícího zpětné odkazy. Působíte v hodně konkurenčním prostoru? Mají vaši konkurenti weby dostatečně SEO optimalizované pro vyhledávače? Porazit konkurenci pomohou zpětné odkazy. Velmi rozsáhlou nabídku zpětných odkazů využijte na http://goo.gl/bNijG. Aktuální Pozice ve vyhledávačích feed.

Partnerské horoskopy

15. prosince 2011 v 11:26

Věříte horoskopům?

Všímáte si souvislostí mezi datem narození a povahových rysů lidí, jejich minulostí i budoucností? Pak právě pro Vás je připraven následující pozvánka, protože Vám nabídneme skutečně jedinečné stránky, které poskytují nejen horoskopy samotné, ale i věštírnu, kterou si zkrátka nesmíte nechat ujít. Pokud vám však tohle téma nezájíma a máte k němu odpor, tak Váš překvapí, neboť takhle skvělé horoskopy jste ještě neviděli.

Věštírna

Pokud se ptáte, proč by Vás měla zajímat zrovna věštírna, když je věštíren na internetu nepočítaně, tak čtěte pozorně dále chcete-li ukojit zvědavost co je na webových stránkách zajímavějšího než co byste mohli najít u konkurence. Horoskopnamiru.czje totiž rozsáhlý portál, který téměř denně aktualizuje své články a na rozdíl od ostatních stránek podobného stylu se zabývá věštěním na profesionální úrovni.

Kartářky

Tohle se skutečně o téměř žádných internetových stránkách povědět vážně nelze. Kartářkyse na sebe nesnaží různě upoutat pozornost stále se opakujícími články, ale naopak připravují jedinečné články a informace, které jinde určitě nejsou k nalezení.

Horoskop na rok 2012

Nově web nabízí standardní horoskop na rok 2012, který obsahuje důkladný popis všech dvanácti znamení zvěrokruhu. Působéní znamení horoskopu na vás je totiž doložený a je nutné ho vnímat. Pokud přehlížíte horoskopy, pak si nevážíte sebe sama - jak psala již Božena Němcová. To pro Vás však určitě není překážkou a věříme, že ve vás pozvánka probudila chuť portál Horoskopy na míru pročíst. Věřímě, že se rádi dokonce stanete častým návštěvníkem tohoto magazínu. Už víte, kam příště zavítat pro horoskopy a kam zamířit do věštírny ?

Nebankovní hypotéky

11. prosince 2011 v 14:20

Americká hypotéka

Klasická hypotéka byl úvěr a to úvěr, krerý je poskytován se striktním účelem. Získané peníze nebylo možné využít na nic jiného než na zajištění financování vlastního domu nebo bytu. Když se byt nebo dům stal jištěním, musíte být vlastníky, samozřejmě nelze zastavit nemovitost, kterou nevlastníte. Dnes jsou již za hypoteční úvěr považovány všechny půjčky zajištěné nemovitostí. Americká nebankovní hypotéka nebo-li hypopůjčka je neúčelový hotovostní úvěr. V praxi to znamená, že nepotřebujete doložit co jste s úvěrem financovali- je to jen a jen Vaše rozhodnutí. I název jasně naznačuje, americká hypotéka má svůj původ v USA a pro svou oblíbenost se nekontrolovaně rozšířila do všech koutů světa. Jako pro každou hypotéku tak i pro americkou hypotéku potřebujete nějaké ručení. V případě hypopůjčky se za úvěr ručí nemovitostí (domem či bytem v osobním vlastnictví), kterou vlastníte. Nebankovní americká hypotéka není poskytována bankou, ale zdrojem financí jsou společnosti v oblasti financí z nebankovních zdrojů.