Srpen 2012

Kojenecká výživa

20. srpna 2012 v 21:53
Chcete-li svému dítěti dopřát tu nejlepší dětskou výživu, měli byste vsadit na vyzkoušené výrobky od prověřených výrobců. K těm nejlepším výrobcům kojenecké a dětské stravy patří Sunar, Nutrilon nebo Sunarka.

Kojenecká výživa má být max vyvážená. Děti totiž potřebují optimální množství minerálů a dalších látek, které přispívají k jejich zdravému vývinu. Vybírejte výhradně dětskou výživu od solidních dodavatelů. Mezi ty nejlepší patří dětská výživa Sunar, Nutrilon a Sunarka. Hami Kaše v mnoha příchutích jsou také ideální.

Více o dětské výživě na http://www.onlinelekarna.com v kategorii http://onlinelekarna.com/pro-maminky-a-deti/detska-a-kojenecka-vyziva/svacinky

Hami Kaše typy:
Ml. kaše rýžová s příchutí vanilky. Hami mléčné kaše se výborně hodí jako vydatný večerní příkrm. Obiloviny Vaše děťátko před spaním dobře zasytí, zároveň ho ale kaše nebude přes noc tlačit v bříšku díky obsahu dobře stravitelného kojeneckého mléka.

Nutrilon: Nutrilon 2 Comfort a Nutrilon kaše jablečná

Sunar komplexní péče. Prémiová řada Sunar báječně chutná a obsahuje všechny látky pro zdravý růst a vývoj dětí. Nad rámec základní péče řada obsahuje další významné výživné látky jako např. prebiotickou vlákninu, oligofruktózu, maltodextrin či zvýšené množství vápníku. Mléčný tuk dodává mlékům Sunar lahodnou mléčnou chuť a vůni. Vanilková nebo banánová příchuť pak přispívají k postupnému rozšiřování chutí dítěte a jejich rozpoznávání. Složení mléčné výživy Sunar vychází z doporučení pediatrů a Světové zdravotnické organizace (WHO) a je v souladu s doporučeními EU.